تعریف کلی از افزونه

افزونه های وردپرس نوعی نرم افزار هستند که برای گسترش و تقویت عملکرد شما در سایت خود بارگذاری میکنید ، افزونه های وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده اند و بصورت یکپارچه ای با وردپرس سازگاری دارند .
یکی از مزایای استفاده از نسخه اصلی میزبان وردپرس wordpress.org امکان بارگذاری و استفاده از افزونه ها درسایت وردپرس شما است .

افزونه های رایگان وردپرس 

هزار افزونه وردپرس برای بارگیری رایگان از فهرست افزونه های wordpress.org در دسترس میباشد ، افزونه های قابل پرداختی هم وجود دارند پیشنهاد من برای خرید افزونه سایت های  rtl-theme.com ، zhaket.com و learndl.ir و abzarwp.com تجربه استفاده از  افزونه های این سایت هارا داشته ام و هیچ مشکلی هم نبوده پشتیبانی قوی هم دارند . معرفی این سایت ها به این معنی نیست که خدمات سایت های دیگه را شما تجربه نکنید و کلا کنار بگذارید برای کسانی که دوست دارن تجربه خرید اولشون کاملا مطمئن و دارای اعتبار بالا باشد من این سایت هارو معرفی کردم .

ممکنه این سوال برای شما پیش بیاید که چرا برای یک افزونه هزینه پرداخت کنم ؟

دلایلی زیادی هستند از جمله :

1- درسته که هزاران افزونه در خود سایت وردپرس در دسترس است ولی افزونه های پرداختی پشتیبانی بهتری دارند و درحال توسعه هستند و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت و سازگاری افزونه ها با آخرین نسخه وردپرس و همچنین سایر قالب ها و افزونه ها میکنند .

2- بیشتر اوقات افزونه ها با هسته وردپرس و با سایر افزونه های به راحتی بازی میکنند ، اما گاهی اوقات کد یک افرونه مانع از یک افزونه دیگر میشودو باعث ایجاد مشکلات زیادی میشود ، ولی افزونه های پرداختی شما به این تکیه کردید که پشتیبانی دارید و در صورت بروز هرمشکلی به شما کمک میکنند اگر براتون سوال شده که این افزونه ها دقیقا برای گسترش سایت شما قادر به چه کارهیی هستند به فهرست افزونه های wordpress.org بروید و تمام افرونه هایی که برای تقویت و گسترش سایت شما هستند مشاهده کنید .

نظر بدهید